A 2020/2021. tanév rendje

A 2020/2021. tanév rendje

Szeptember

  • szeptember 1. (hétfő) – Tanévnyitó
  • szeptember 7-11. – Szülői értekezletek az alsó tagozaton
  • szeptember 10.(csütörtök) – Tej Road Show
  • szeptember 24.(csütörtök) – Diákközgyűlés
  • szeptember 25.(péntek) – Magyar Diáksport Napja – 1. tanítás nélküli munkanap – (kerékpáros ügyességi verseny – papírgyűjtés)

Október

  • október 1. (csütörtök) – Pályaválasztási Vásár – Békéscsaba
  • október 4. (vasárnap) – Idősek Világnapja
  • október 5 – 9. – Szülői értekezletek a felső tagozaton
  • október 6. (kedd) – Megemlékezés az Aradi vértanúkról
  • október 21. (szerda) – Fiókafogadás
  • október 22. (csütörtök) – Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról Koszorúzás a Kossuth Lajos téren
  • október 26. (hétfő) – Az őszi szünet első napja
  • október 30. (péntek) – Az őszi szünet utolsó napja

November

  • november 9. (hétfő) – fogadó óra
  • november 10. (kedd) – Iskolagyűlés
  • november 12. (csütörtök) – alsós családi sportdélután
  • november 19. (csütörtök) – műveltségi vetélkedő a felső tagozaton

December

  • november 29. december 6.13.20. (vasárnap) – adventi gyertyagyújtások
  • december 4 (péntek) – DÖK mikulásjárás
  • december 10. (csütörtök)– Helytörténeti Vetélkedő
  • december 11. (péntek) – Pályaorientációs Nap – 2. tanítás nélküli munkanap
  • december 12. (szombat) – munkanap (december 24. helyett)
  • december 18.(péntek) – Fenyőünnep – Karácsonyi Játszóház – 3. tanítás nélküli munkanap
  • december 21. (hétfő) – Téli szünet első napja

Január

  • január 4. (hétfő) – Téli szünet utáni első tanítási nap
  • január 22. (péntek) Magyar Kultúra Napja – megemlékezés
  • január 22. (péntek) – I. félév vége
  • január 23. (szombat) – 8. osztályos tanulók központi felvételi vizsgája
  • január 25. (hétfő) – II. félév első napja
  • január 26. (hétfő) – Iskolagyűlés
  • január 29-ig (péntek) – Szülők értesítése az I. félév tanulmányi eredményeiről

Február

  • február 1. (hétfő) – 4. tanítás nélküli munkanap – Félévi nevelési értekezlet
  • február 1-5. – szülői értekezletek
  • február 12. (péntek) – Farsang
  • február 25. (csütörtök) –Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja
  • február 27. (szombat) – Iskolabál

Március

  • március 1-5. Pénzügyi és vállalkozói témahét
  • március 3. (szerda) – Nyílt tanítási nap a felső tagozaton
  • március 4. (csütörtök) – Nyílt tanítási nap az alsó tagozaton
  • március 12. (péntek) – Ünnepi megemlékezés az 1848-1849. forradalomról és szabadságharcról az Angyal István Művelődési Házban. A műsor után koszorúzás az iskolánk bejáratánál.
  • március 18. (csütörtök) – felsős sportdélután
  • március 18. (csütörtök) – Fiókafogadás: óvoda-1.o közös testnevelés órája
  • március 24.(szerda) – Intézményi versmondó verseny
  • március 22-26. – Digitális témahét
  • március 31. (szerda) – Húsvéti játszóház

Április

  • április 1-6. – tavaszi szünet
  • április 9. Költészet Napja – megemlékezés
  • április 12. (hétfő) – Fogadó óra
  • április 13.(szerda) – Iskolagyűlés
  • április 16.(péntek) – Holokauszt emléknap – megemlékezés
  • április 19-23. – Fenntarthatósági témahét
  • április 22.(csütörtök) – Föld Napja rajzverseny
  • április 29. (csütörtök) – Anyák Napja

Május

 

  • május 6.(szerda) – Magyar Sport Napja – 5. tanítás nélküli munkanap
  • május 10. (hétfő) – Madarak és fák napja
  • május 13. (csütörtök) – JÁROM A JÁRÁST – honismereti vetélkedő
  • május 18 (kedd) – táncvizsga
  • május 19. (szerda) – Idegen nyelvi mérés
  • május 26. (szerda) – Országos Kompetenciamérés
  • május 27. (csütörtök) – Diákközgyűlés
  • május 28.(péntek) – 6. tanítás nélküli munkanap – Kossuth Nap /Gyermeknap

Június

  • június 2. (szerda) – Fiókafogadás
  • június 4. (péntek) – Nemzeti Összetartozás Napja – megemlékezés
  • június 7-11. – Színek hete
  • június 10. (csütörtök) – Szerenád
  • június 14. (hétfő) – Bolondballagás
  • június 15. (kedd) – Osztályok közös főzése – utolsó tanítási nap
  • június 18. (péntek) – Tanévzáró
  • június 19. (szombat) – Ballagás